Slovakia: MONTÁŽNY PRACOVNÍK

  • SAS-132
  • Operations Manufacturing
  • ab sofort
  • Plant Bratislava

Stellenbeschreibung

MONTÁŽNY PRACOVNÍK

Zaujíma ťa práca v automobilovom priemysle?
Môžete do práce nastúpiť ihneď?

Náplň práce:

  • Montáž plastových a elektrotechnických dielov na výrobnej linke pre autá VW, Porsche, Audi
  • Zodpovednosť za 100% znalosť aktuálnych montážnych postupov
  • Povinnosť dodržiavať stanovené pracovné postupy a interné smernice
  • Zodpovednosť za vykonávanú prácu v zmysle stanovených kvalitatívnych cieľov (samokontrola vlastnej práce)

Miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Nástupný plat 739,-€, zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch
  • Výkonnostný bonus, bonus za prítomnosť 102€
  • Po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 100€
  • Zmenové príplatky nad rámec zákona
  • 13. a 14. plat
  • Ďalšie finančné aj nefinančné benefity
  • Možnosť zabezpečiť ubytovanie zdarma
  • Príspevok na dopravu, resp. zabezpečená doprava

 Požadujeme:

  • Základné, stredné vzdelanie
  • Spoľahlivosť a chuť pracovať
  • Ochotu pracovať v zmennej prevádzke

Über uns

Kontakt:

Pre dohodnutie pracovného pohovoru nás kontaktujte telefonicky na čísle 0902 557 655, alebo 0902 557 825, prípadne mailom na adrese personalne@sas-automotive.com

Wir freuen uns auf Ihre vollständige Bewerbung mit Angabe Ihrer Verfügbarkeit und Ihres Gehaltswunsches.

Oder gerne auch direkt als PDF-Datei per E-Mail an: career.bratislava@faurecia.com

Sie können sich auch gerne über unser Bewerbungsformular bewerben. Wir werden Ihnen schnellstmöglich antworten.